Casa Em Buzios Villa
| Wi-Fi WiFi | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken | Zwembad Buitenzwembad |
| Eigen strand Strandtoegang | Sportactiviteiten Windsurfen Duiken Visserij Wandelen | Spa en ontspanning Stoomcabine |
| Roken niet toegestaan Rookvrije kamers | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Casa Em Buzios Villa van 800 vierkante meter ligt in de Geriba wijk van Búzios, binnen een korte wandeling van 25 minuten van het Praia da Tartaruga strand en beschikt over een stoomcabine.
Het vakantiehuis heeft een toplocatie op 2 km van de Porto da Barra in Búzios en binnen 450 meter verwijderd van Lagoa de Geriba. Je bevindt je op 8 minuten lopen vanaf het Ferradurinha-strand en binnen een 10-minuten rijafstand van het Standbeeld van Brigitte Bardot.
De ramen van de 5-badkamer villa kijken uit over de zee. Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een apart toilet en een douche. Badlakens zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.
De gesitueerde in Búzios Casa Em Buzios Villa biedt een complete keuken met alle benodigde apparatuur, zoals koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven. Gasten zullen genieten van gerechten uit de Zuid-Amerikaanse keuken, geserveerd in Caetano Restaurante, dat op maar 1 km hier vandaan ligt. Dankzij Trevo da Barbuda bushalte, in de buurt van de 4-slaapkamer Casa Em Buzios Villa, kunnen gasten gemakkelijk Búzios verkennen.
- Locale bezienswaardigheiden
- Stones Road2,7 km
- Bus Central Station2,3 km
- Lagoinha Beach2,8 km
- Ferradura Lagoon2,2 km
- Brava-strand4 km
- Armação Beach3,7 km
- Turtle-strand2,1 km
- Brigite Bardot Border3,4 km
- Gerobá Lagoon600 m
- Luchthavens
- Luchthaven Umberto Modiano9 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- WiFi
- Parkeerplaats
- VIP in- en uitchecken
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Kleedkamer
- Toegangssleutel
Horeca
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Parasols
- Ligstoelen
- Vermaak
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
- Stoomcabine
- Windsurfen
- Duiken
- Wandelen
- Visserij
Diensten
- Huishouding
- Tours/Ticketservice
- Boodschappenservice
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Patio
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- Babyoppas/ Kinderopvang
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Geen ledikanten zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar is Casa Em Buzios Villa geplaatst?
Casa Em Buzios Villa ligt naast het Ferradurinha-strand, in de Geriba wijk van Búzios. - ❓
Hoeveel kost het om het vakantiehuis te boeken?
De gemiddelde prijs in het vakantiehuis is $418. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Welke restaurants in de buurt van Casa Em Buzios Villa kun je aanbevelen?
Gasten van Casa Em Buzios Villa kunnen eten in Caetano Restaurante restaurant, dat Zuid-Amerikaanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Casa Em Buzios Villa?
Casa Em Buzios Villa beschikt over een complete keuken met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar Casa Em Buzios Villa mee te nemen?
De gasten kunnen met hun huisdieren in Casa Em Buzios Villa verblijven. - ❓
Ligt Casa Em Buzios Villa vlak bij het strand?
Casa Em Buzios Villa biedt gemakkelijke toegang tot Praia Ferradurinha, dat binnen minder dan 1 km hier vandaan ligt. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Casa Em Buzios Villa?
Gasten die in Casa Em Buzios Villa verblijven, kunnen gemakkelijk het Praia da Tartaruga strand en het Standbeeld van Brigitte Bardot bereiken, die respectievelijk op 25 minuten wandelafstand van de accommodatie en op 3 km afstand liggen. - ❓
Zijn er spafaciliteiten bij Casa Em Buzios Villa waar gasten gebruik van kunnen maken?
Gasten van Casa Em Buzios Villa kunnen ontspannen met de spafaciliteiten ter plaatse, zoals een stoomcabine.